O nás

Společnost MP – Vzduchotechnika s.r.o. byla založena jako společnost s ručením omezeným 18.9.2008 krajským soudem v Plzni, u něhož je také zapsána a její činností je prodej, servis, výroba a montáž vzduchotechnického zařízení, klimatizace, chlazení a výroba z nerezu.

Zakázky našich odběratelů jsou odborně vyškolenými a vysoce profesionálními týmy kmenových zaměstnanců realizovány na celém území České republiky

Mezi naše další činnosti patří podrobná zjištění stavu stávajících vzduchotechnických zařízení s následným poradenstvím, dodávky a montáže výměníků tepla, měření a regulace, elektromontážní práce  veškeré servisní práce včetně řádné kontroly námi nainstalovaných zařízení a příslušných komponentů dle přání a dohody našich odběratelů a další.

Našimi klienty jsou nejen drobní živnostníci (majitelé restaurací, jídelen rychlého občerstvení – fast foodu), ale i velké společnosti, nejen v soukromém vlastnictví, ale i instituce ve vlastnictví státu jako jsou základní školy – školní jídelny, domovy důchodců, ústavy sociální péče, věznice apod., kteří vám rádi sdělí potřebné informace ohledně referencí a spolupráce s naší společností.